دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

خدمات آسانسور

خدمات آسانسور سرویسکاران عبارتست از بازیینی کلی قطعات نصب شده و نظارت مستمر بر عملکرد کلی سیستم .بطور کلی هیچ سیستم یا مکانیزمی وجود ندارد که نیازمند سرویس و نگهداری و بازبینی دوره ای نباشد به ویژه سیستمهایی که ایمنی آنها نقش اساسی در عملکرد کلی سیستم ایفا می نماید و خرابی آنها باعث خطرات احتمالی جانی می گردد. از اینرو اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور کمتر از اهمیت نصب آن نبوده و یک آسانسور صرف نظر از نوع آن و شرکت سازنده آن ، می بایست بطور منظم و حداقل ماهانه یک بار توسط شخص یا اشخاص متخصص تحت بازرسی منظم قرار گیرد.

سرویکاران با کادری مجرب آماده خدمات رسانی در بخش آسانسور به تمام نقاط تهران میباشد.زمان لازم برای خدمات آسانسور ،نصب آسانسور و راه اندازی آسانسور:

زمانی که یک فرد تقاضای خدمات آسانسور از جمله نصب و راه اندازی آسانسور را دارد اولین نکته مهم  برای فرد زمان انجام و اتمام خدمات آسانسور می باشد.

زمان انجام خدمات آسانسور بستگی به گزینه های زیادی دارند:

1-نوع آسانسور

2-مشخصات ساختمان مورد نظر

3-زمان ساخت ساختمان

4-کاربری ساختمان

5-مهارت متخصصان خدمات آسانسور

اولین نکته در نصب آسانسور در ساختمان ، توانایی ساختمان در نگه داری و فشار آسانسور میباشد. اگر ساختمان مورد نظر توانایی خدمات آسانسور مورد نظر را نداشته باشد باید با توجه به مشخصات ساختمان مقاوم سازی شود.

این گزینه خود موجب میشود زمان خدمات آسانسور و نصب آسانسور به طول انجامد.

البته در ساختمان های در حال اجرا خدمات آسانسوری سریع تر و راحت تر امکان پذیر میباشد.

تعداد طبقات ساختمان در نصب و خدمات آسانسور تاثیر به سزایی دارند.

لازم به ذکر است که نوع آسانسور در خدمات آسانسور ونصب آن تاثیر فراوانی داشته. برای مثال برای ساختمان ها با طبقات کم تر از آسانسورهای هیدرولیکی استفاده میکنند و در ساختمان های بلند و چند طبقه از آسانسورهای کششی استفاده میکنند.

خدمات آسانسور فقط باید توسط تکنسین های متخصص و تحصیلکرده انجام شود تا هم از بروز خطرات جبران ناپذیر جلوگیری شود و هم سرعت خدمات آسانسور افزایش یابد.


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

ثبت سفارش آنلاین

سفارش شما با موفقیت ارسال شد.

Alternate Text

10 درصد تخفیف ثبت اینترنتی

Alternate Text

تماس 24 ساعته

48 46000 0990

Alternate Text

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052