دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

خدمات تاسیسات/لوله کشی

گروه سرویسکاران در نظر دارد با مجازی کردن خدمات تاسیسات و لوله کشی در سراسر تهران ،راه حل موثری پیش روی مشتریان خود قرار دهد تا در زمان بروز مشکلات در کوتاه ترین زمان، خدمات تاسیسات و لوله کشی خود را برطرف سازند.

یکی از مواردی که در ساختمان ها بیشترین خرابی را به دنبال دارد تاسیسات ساختمانی میباشد.

خدمات تاسیساتی که سرویسکاران ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

 

خدمات تاسیساتی

نشت گیری آب

لوله کشی آب

لوله کشی گاز

تعمیر و نشتی گیری شیرآلات

خدمات چاه و فاضلاب

تعویض شیر

تعویض شیرآلات بهداشتی

نصب لوازم سرویس بهداشتی

نصب روشویی

نصب توالت

چاه باز کنی

لوله باز کنی

نصب سیفون

نصب شوفاژ

تعمیر شوفاژ

هواگیری شوفاژ

 

در این مواقع به غیر از هزینه‌های مالی، آنچه بیشتر آزار دهنده است اقداماتی است که باید انجام پذیرد تا بتوان مشکل اصلی را حل کرد. اقداماتی نظیر خراب کردن و کنده کاری در محل هایی مانند سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها،محل عبور لوله ها و ... آنچه بیش از خود مشکل به چشم می‌آید این است که خرابی‌های ناشی از لوله‌کشی ساختمان‌ها معمولاً به دیوار و سقف مجاور سرایت کرده و ترمیم آنها هزینه‌ را دو چندان می کند.

احتمالا هر فردی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با مشکلات تاسیسات و لوله‌کشی ساختمان مواجه شده است. در بسیاری از موارد با گذشت مدت زمان اندک و بعد از ترمیم خرابی‌ها ، به علت آنکه مشکل به صورت اساسی و ریشه ای حل نشده و یا حتی به خاطر عدم انجام بعضی موارد بسیار ساده نظیر عایق کردن لوله ها و اقداماتی از این دست، مشتری متوجه می شود که مشکل همچنان پا برجاست و گویی هزینه‌ای که متقبل شده بیهوده بوده و دوباره باید اقدامات قبلی انجام شود.

 همچنین از کار افتادن سیستم‌های گرمایشی و سرمایش نیز ممکن است افراد را دچار مشکلات جدی نماید. در صورتی که ایراد به درستی تشخیص داده نشود ممکن است هزینه‌های بیهوده و گزافی تحمیل شود و همچنان مشکل حل نشده باقی بماند.

 پیچیدگی‌های سیستم تاسیسات ساختمان مانند تنوع قطعات، اجزا، تجهیزات اصلی، مواد مصرفی و همچنین محل خرابی بوجود آمده و میزان دسترسی به محل خرابی، در کنار ساختار سنتی فعلی این حوزه سبب شده است تا مشتریان در مواقع نیاز با انواع مختلف قیمت‌ها روبه‌رو شوند که به راستی سردرگم کننده خواهد بود.سرویسکاران برای حل این مشکلات خدمتی را طراحی کرده‌ است تا مشتریان در کوتاه ترین زمان مشکلات خود را حل کنند.

پیشنهاد میشود در خصوص خدمات تاسیسات و لوله کشی حتما با شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند تماس گرفته شود، تا بتوان به صورت اصولی و استاندارد خدمات تاسیساتی و مشکلات لوله کشی را برطرف نمود.

کارشناسان مجرب گروه سرویسکاران در زمینه خدمات تاسیساتی و لوله کشی با توجه به محاسباتی که انجام میدهند به اجرای دقیق و صحیح خدمات تاسیساتی و لوله کشی ساختمان میپردازند.

اجرای دقیق خدمات تاسیسات با توجه به اصول ایمنی و استاندارد لوله کشی و تاسیسات ساختمان  باعث ایجاد عمر مفید در ساختمان و سیستم تاسیات میگردد.

در زمینه اجرای خدمات تاسیسات و لوله کشی ساختمان باید به موارد زیر دقت چشمگیری داشت:

1-بودجه مشتری جهت خدمات تاسیساتی و لوله کشی

2-در نظر گرفتن اقلیم ساختمان مورد نظر

3-معماری ساختمان مورد نظر


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

ثبت سفارش آنلاین

سفارش شما با موفقیت ارسال شد.

Alternate Text

10 درصد تخفیف ثبت اینترنتی

Alternate Text

تماس 24 ساعته

48 46000 0990

Alternate Text

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052