دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

خدمات جوشکاری و آهنگری/ جوشکاری سیار

گروه خدمات فنی سرویسکاران با سابقه ی 10 ساله خود در بخش خدمات جوشکاری ، خدمات آهنگری و جوشکاری سیار در خدمت همشهریان تهرانی عزیز میابشد.
سرویسکاران خدمات جوشکاری، خدمات آهنگری و هم چنین خدمات جوشکاری سیار خود را به صورت سیار ارائه میدهد. با مجازی کردن خدمات، علاوه بر اینکه از سو استفاده جوشکاران غیر ماهر و غیر متخصص جلوگیری میشود، هزینه های خدمات جوشکاری و آهنگری نیز به صورت چشمگیری کاهش خواهد یافت.
تکنیسین های سرویسکاران دانش و درک کاملی از روش های کار ایمن و تجهیزات حفاظت شخصی دارند.جوشکاران باید دانش خاصی از تجهیزات و فرآیندهای خدمات جوشکاری و آهنگری و همچنین دانش متالورژی را دار باشند.
خدمات جوشکاری و آهنگری چندین نوع مختلف از نیازهای مصرف کننده را برطرف میسازد. برای زندگی روزمره و برطرف کردن خرابی ها، خدمات جوشکاری و آهنگری میتواند همه چیز را آسانتر کند. خدمات آهنگری، خدمات جوشکاری و جوشکاری سیار توسط تکنسین های متخصص و دوره دیده انجام میپزیرد. هزینه های خدمات جوشکاری و آهنگری طبق تعرفه اعلام شده از سمت شرکت ، توسط تکنسین ها دریافت میگردد.
کلیه خدمات جوشکاری و آهنگری توسط سرویسکاران ارائه داده میشود، که در زیر به برخی از آنها اشاره کرده ایم:
-جوشکاری سیار
-نصب حفاظ
-ساخت حفاظ انواع درب و پنجره
-تعمیرات درب فلزی انباری و پارکینگ
-تعمیر و ساخت حفاظهای دور ساختمان
-تعمیر و ساخت انواع دربهای آکاردئونی
-خدمات جوشکاری در محل
سرویسکاران خدمات جوشکاری وآهنگری را با کدها و استانداردهای بین المللی به رسمیت می شناسد و اجرا میکند. در طول ساال ها، ما مجموعه ای از تکنسین های جوشکاری و آهنگری را آموزش داده ایم که ما را قادر به ارائه طیف گسترده ای از خدمات جوشکاری و آهنگری شامل تغییرات و تعمیرات، جایگزینی های مقطعی، ساخت و تولید و راه حل های محافظت در برابر خوردگی می کند.
به طور کلی، گرما برای جوشکاری مواد استفاده می شود. خدمات جوشکاری و آهنگری یک روش تعمیر یا ایجاد ساختارهای فلزی است که با پیوستن به قطعات فلز از طریق فرآیندهای مختلف همجوشی ایجاد میگردد
در ادامه به تاریخچه جوشکاری و خدمات جوشکاری و آهنگری میپردازیم:
تاریخچه جوشکاری
در عصر برنز اولین نمونه های خدمات جوشکاری و آهنگری دیده شده. نمونه هایی از خدمات جوشکاری جعبه های طلا جوش خورده متعلق به عصر برنز میباشد. هم چنین با استفاده از چکش انواع مختلفی از ابزارهای آهنی را جوش داده بودند. در شیوه خدمات جوشکاری و آهنگری تا شروع قرن نوزدهم تغیر چشمگیری دیده نشده.
در قرن نوزدهم پیشرفت های چشمگیری در خدمات جوشکاری و آهنگری صورت گرفت. استفاده از شعله های باز (استیلن) نقطه مهمی در تاریخ جوشکاری بود زیرا شعله های باز اجازه ساخت تجهیزات پیچیده فلزی را می داد. فردی به نام سر هامفری دیوی در سال 1800 یک ابزار باتری را که می تواند قوس بین الکترودهای کربنی تولید کند، اختراع کرد. این ابزار به طور گسترده ای در خدمات جوشکاری وآهنگری استفاده شده است.
دانشمند فرانسوی "آگوست دی مورتنس"در سال 1881 موفق به ترکیب صفحات سرب با استفاده از گرمای تولید شده از قوس شد. بعدها دانشمند روسی نیکولای نیوانا بناردوس و دستیار او، استانیسلاس اولسژوسکی، یک دارنده الکترود را گسترش دادند. یکی از محبوبترین روشهای جوشکاری در طول دهه 1890 قوس کربن بود. تقریبا در همان زمان اسلایفونف روسی از همان اصل برای ریخته گری فلزات در قالب استفاده کرد. در سال 1900 الکترود فلزی پوشش داده شده توسط استرومنگر معرفی شد. پوشش به قوس بسیار کمک کرد تا قوی تر و مستحکم تر شود. تعدادی از فرآیندهای خدمات جوشکاری و آهنگری دیگر، در این دوره توسعه یافتند. بعضی از خدمات جوشکاری و آهنگری شامل جوشکاری جوش، جوش نقطه ای، و جوشکاری پروجکشن بود. الکترودهای استیک در این زمان نیز به یک ابزار خدمات جوشکاری محبوب تبدیل شده بود.
انجمن جوشکاری آمریکایی توسط Comfort Avery Adams پس از پایان جنگ جهانی اول، تاسیس شد. هدف جامعه پیشرفت فرآیندهای جوشکاری و خدمات جوشکاری و آهنگری بود. همچنین جرقه متناوب را CJ Holstag در سال 1919 اختراع کرد. اگرچه جرقه متناوب درخدمات جوشکاری و آهنگری تنها در دهه 1930 مورد استفاده تجاری قرار گرفت. در سال 1920 جوش اتوماتیک برای اولین بار معرفی شد که در تعمیر و ریخته گری فلزات استفاده شد. در این دهه چندین نوع الکترود نیز توسعه یافت.
جوشکاری گل میخ توسط یک نیروی دریایی توسعه یافت. در صنعت ساخت و ساز خدمات جوشکاری گلخانه به طور چشمگیری استفاده می شود.
شخصی به نام مردیت نوع جدید خدمات جوشکاری و آهنگری را بدر جهت یکپارچگی جوشکاری آلومینیوم و منیزیم در سال 1941 توسط به وجود آورد. این فرایند اختراع به عنوان خدمات جوشکاری Heliarc شناخته شد. در سال 1953 فرآیند جوشکاری CO2 توسط Lyubavskii و Novoshilov آغاز گردید که تبدیل به یک فرایند جوش برای جوشکاری فولادها بود،زیرا از نظر اقتصادی کاملا به صرفه بود.در مدت اندکی سیمهای الکتریکی با مقیاس کوچکتر توسعه یافت که باعث شد خدمات جوشکاری و آهنگری اجسام ظریف راحت تر انجام پذیرد. در دهه 1960 صنعت جوشکاری پیشرفت چشمگیری داشت. شخصی به نام gage جوشکاری قوس پلاسما را اختراع کرد.فرانسوی ها نیز صنعت و خدمات جوشکاری و آهنگری را توسعه دادند.

بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

ثبت سفارش آنلاین

سفارش شما با موفقیت ارسال شد.

Alternate Text

10 درصد تخفیف ثبت اینترنتی

Alternate Text

تماس 24 ساعته

48 46000 0990

Alternate Text

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052